Comfort Mat 160/0,5m²

Dostupnosť: do 2 až 3 pracovných dní
196,72 € s DPH (163,93 € bez DPH)
ks

Kód: 511
Ean: 8590875026073
Výrobca: Fenix
Značka: Ecofloor – interiér
Šírka: 0.5 m
Dĺžka: 0.9 m
Hmotnosť: 1.45 kg
Príkon: 70 W
Plocha m²: 0.5 m²
Napätie: 230 V/50 Hz

Sada Comfort Mat 160/0,5m²

Sada Comfort Mat 160/0,5 je vhodná pre komfortné vykurovanie podlahy, ale aj pre trvalé vykurovanie podláh ako hlavný zdroj vykurovania (pre celodennú prevádzku). Výkon 160 W/m2  zaistí  rýchlejšie prehriatie podlahy hlavne pri prevádzke krátkodobo. Toto elektrické podlahové vykurovanie je vhodné najmä pre rekonštrukciu podlahy v už existujúcich objektoch. Použitie je však možné a výhodné aj v nových budovaných domoch či bytoch. Montáž je rýchla a ľahká vďaka obojstrannej lepiacej páske, ktorá rohož zafixuje k podlahe.

Vykurovací vodič v sade Comfort Mat

Vykurovacia rohož v sade Comfort Mat je vyrobená z dvojžilového vodiča s priemerom 3 – 4 mm a je vybavená jedným pripájacím vodičom – tzv. studeným koncom s dĺžkou 3 m. Vďaka ochrannému opleteniu sa pri použití v bežných miestnostiach (chodby, obývacie izby, kuchyne a pod.) nevyžaduje použitie prúdového chrániča. Vzhľadom na použitie len jedného studeného konca je inštalácia rohože jednoduchšia ako pri jednožilovej vykurovacej rohoži.

Sada Comfort Mat obsahuje :

  • elektrickú dvojžilovú vykurovaciu rohož,
  • dotykový programovateľný termostat TFT s podlahovou sondou,
  • ohybnú inštalačnú rúrku – tzv. "husí krk" pre zavedenie sondy do podlahy,
  • nálepku QR code - animáciu položenia rohože,
  • návod a záručný list.

 

 

Záruka na výrobky Ecofloor je 10 rokovpri registrácií a splnení podmienok platí doživotná záruka. Všetky potrebné informácie nájdete v článku Predĺžené záručné lehoty.