Atlantic F125 - D 1000 W

V predajni: 1 - 5 ks
152,66 € s DPH (127,22 € bez DPH)
ks

Kód: 1699
Ean: 3410530022156
Výrobca: Fenix
Značka: Atlantic
Šírka: 46.5 cm
Výška: 46.1 cm
Hĺbka: 11.4 cm
Hmotnosť: 3.8 kg
Príkon: 1000 W
IP krytie: IP 24
Dĺžka vodiča: 1.2 m s vidlicou
Klimatizácie 3

Priamovýhrevný konvektor Atlantic 1000 W

Konvektor jednoduchý, nenáročný s nulovými nárokmi na údržbu a jednoduchou inštaláciou. Vďaka presnému elektronickému termostatu s programovaním je možné dosiahnuť výnimočné prevádzkové náklady na kúrenie. 

Vhodný pre miestnosť 10 až 12,5 m².

Je určený na vykurovanie rodinných domov, chát, bytov, kancelárií a aj nebytových priestorov. Priamovýhrevný konvektor Atlantic odovzdáva teplo konvekciou, vďaka čomu má veľmi dobrú dynamiku. Zároveň je vhodný aj do priestorov s nepravidelným využívaním.

Vlastnosti konvektora Atlantic

Konvektor Atlantic patrí medzi konvektory s  vykurovacou tyčou umiestnenou v karosérií z oceľového plechu. Povrchová úprava je prevedená komaxitom čisto bielej farby a biela je aj výdychová mriežka. Konvektor sa odporúča inštalovať na stenu. V prípade, že potrebujete prenosný konvektor, je možné si dokúpiť plastové nožičky (podpery), ktoré nie sú súčasťou balenia. Pripájací vodič má dvojitú izoláciu a je zakončený vidlicou. Vidlica sa pri inštalácií môže odstrániť (nie je to dôvod k strate záruky). Súčasťou balenia je montážny rám na stenu.

Regulácia konvektora Atlantic

Konvektor Atlantic  je vybavený digitálnym termostatom s možnosťou nastavenia režimu týždenný program alebo manuálne ovládanie. 

Možnosti nastavenia teploty

  • týždenný program,
  • manuálne ovládanie,
  • protimrazová ochrana,
  • tlačítko vypnúť / zapnúť.

Výhrevnosť konvektora Atlantic

Priamovýhrevný konvektor Atlantic 1000 W vyhreje pri tepelných stratách 80 W/m² (pri novostavbách) a 100 W/m² (pri starších domoch) miestnosť o veľkosti 10 až 12,5 m². Tepelnú stratu miestností je potrebné preveriť u projektanta.

Atlantic ako prenosný konvektor

S rastúcimi požiadavkami našich zákazníkov na prenosný konvektor sa začali vyrábať sady plastových nožičiek pre konvektory Atlantic. Takto sa dá veľmi jednoducho z konvektora Atlantic vytvoriť ľahko prenosné vyhrievacie teleso. Súčasťou sady plastových nožičiek je aj plastový úchyt pre ľahkú a bezpečnú manipuláciu.  Podpery pre konvektor nie sú súčasťou balenia, je možné si ich dokúpiť samostatne.