Ecosun IKP, IN, IN-2

Nízkoteplotné panely špeciál sú skvelou voľbou pre vykurovanie priemyselných a poľnohospodárskych objektov.

Sú vhodné pre dielne, priemyselné a poľnohospodárske objekty, vykurovanie skleníkov, chov zvierat s prostredím zodpovedajúcim danému krytiu. Nízkoteplotné panely špeciál sú vhodné aj na vysušovanie objektov. Vyrábajú sa štandardne v hnedej farbe 0240, je však možné ich objednať na požiadanie aj v inej farbe podľa vzorkovníka RAL.

Zloženie infrapanelu

Základom nízkoteplotného panelu špeciál je karoséria z oceľového pozinkovaného plechu s čelnou vykurovacou plochou chránenou špeciálnou obojstrannou povrchovou úpravou. Vnútorné Thermoquartz zaisťuje maximálnu absorpciu tepla zo zdroja tepla a vonkajší Thermocrystal, výrazne zvyšuje účinnosť pri emisii (vyžarovaní) tepla – tzv. infračervené vykurovanie. Vonkajšia povrchová úprava Thermocrystal je na báze kremíkových kryštálov – charakteristickou črtou je na prvý pohľad zrnitý povrch panelov, čo je jeden z dôvodov výrazného zvýšenia emisivity. Pri takom istom rozmere má panel proti hladkej ploche 2,5 x väčšiu prestupnú plochu!

U nízkoteplotných panelov špeciál s príkonom do 600 W je vykurovacím prvkom špeciálna tkaná vykurovacia fólia na báze grafitu, s teplotnou odolnosťou 150 °C, nízkoteplotné panely špeciál s príkonom 700 W sú chránené výpletom z izolovaného odporového vodiča, s teplotnou odolnosťou 180 °C. Medzi vykurovacie prvky a čelnú teplotnú plochu je vložená dialektická izolačná doska.

Ecosun 700 IN

180,47 €
Kód: 106

Ecosun 750 IKP

195,72 €
Kód: 105

Ecosun 700 IN-2

213,26 €
Kód: 107
Používaním stránok prevádzkovateľa Soleya s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.