Centrálna riadiaca jednotka TAPHOME

Riadiaca jednotka TAPHOME predstavuje revolučné a inteligentné riešenie pre Váš domov. Pomocou internetu ju môžete ovládať z akéhokoľvek miesta, cez mobil či tablet. Tento moderný systém ovládania a regulácie elektrického kúrenia  so sebou prináša aj množstvo ďalších užitočných funkcií.

Centrálna riadiaca jednotka TAPHOME

Ovládanie elektrického kúrenia

Riadiaca jednotka TAPHOME  dokáže ovládať  elektrické vykurovacie zariadenia, ako je elektrické podlahové kúrenie, konvektory, infrapanely, pomocou mobilnej aplikácie. Teplota sa dá sledovať a nastavovať individuálne vo všetkých miestnostiach. Inteligentný systém analyzuje rozdiely medzi aktuálnou a požadovanou teplotou a snaží sa ich korigovať. Umožňuje kúrenie v eko režime pri odchode z domu na dlhší čas. Pamätá si stavy a teploty pre podrobnú analýzu - úspora energie a rátanie spotreby.

 

Využitie v interiéri

Okrem vykurovaniu priestoru, dokáže ovládať aj chladenie prostredníctvom ovládania klímy.

Systém TAPHOME kontroluje kvalitu vzduchu a následne k nej prispôsobuje aj intenzitu vetrania pomocou rekuperácie.

Osvetlenie domu je nastaviteľné pomocou spojenia svetiel do svetelných zón, čo umožňuje správnu intenzitu svetiel.

Tienenie pomocou žalúzií ovládaných systémom TAPHOME môže dopomôcť k efektívnejšiemu vykurovaniu a chladeniu.

Pomocou riadiacej jednotky môžeme ovládať aj elektrické zásuvky, ktoré dokážeme pomocou mobilnej aplikácie zapínať a vypínať.

Využitie v exteriéri

Osvetlenie domu je nastaviteľné pomocou spojenia svetiel do svetelných zón, čo umožňuje správnu intenzitu svetiel napr. pri stmievaní ako aj náhodne zapínanie a vypínanie svetiel počas neprítomnosti v dome, ako bezpečnostný prvok a napojenie pohybových senzorov - alarm.

Zavlažovanie prepínanie medzi zavlažovacími zónami, čím sa predchádza poklesu tlaku a zabezpečuje sa rovnomerné zavlažovanie - využitie pri retenčných nádobách.

Riadiacou jednotkou tiež zabezpečíte údržbu bazénu: ovládanie teploty vody, prekrytie bazéna, chemická úprava vody, osvetlenie bazéna.

Prepínanie medzi fotovoltaickými panelmi a elektrickou energiou zo siete podľa potreby.

Ovládanie dverí a brán.

Vykurovanie infrasáun atď.

TAPHOME nefunguje na baterky, takže starostlivosť o zariadenie je minimálna. Riadiaca jednotka TAPHOME predstavuje produkt, ktorý sa neustále vyvíja, preto sa postupne dopĺňajú nové funkcie a využitie.