Termozáznam o funkčnosti kúrenia

Termozáznam o funkčnosti kúrenia

Získajte termozáznam o funkčnosti kúrenia v hodnote 250 € teraz úplne zdarma !

Našim zákazníkom ponúkame nielen odborné poradenstvo pri výbere el. kúrenia, vypracovanie cenovej ponuky na základe projektu, realizáciu odborne kvalifikovanými pracovníkmi, ale teraz navyše aj termozáznam o funkčnosti kúrenia v hodnote    250 € úplne ZDARMA.

Využívajte aj vy výhody elektrického kúrenia naplno!

Mnoho vykurovacích systémov si následne po inštalácii vyžaduje kontrolu revíznym technikom. Nejedná sa pritom len o vstupnú - prvotnú prehliadku, ale takéto kontroly je nutné opakovať v pravidelných intervaloch, čo určite pocíti hlavne Vaša peňaženka.

Elektrické kúrenie má na rozdiel od iných vykurovacích systémov veľkú výhodu, a tou je, že po samotnej pokládke nie je potrebné vykonať revíziu inštalovaného kúrenia a navyše veľkým plusom je aj jeho celoživotná bezúdržbová prevádzka.

Ponúkaným termozáznamom z inštalácie, ktorý je vyhotovený profesionálnou termografickou kamerou TESTO 868, dokážeme zistiť nielen funkčnosť kúrenia, ale aj aktuálnu polohu podlahových a stropných fólií, vykurovacích vodičov, vykurovacích rohoží a iných rôznych typov elektrického kúrenia, čo do budúcna môže samozrejme pomôcť hlavne pri rekonštrukciách a opravách.