Nové dizajnové trendy v kúpeľni

V súčasnosti už podliehajú módnym trendom aj kúpeľne. Jednoduchosť a minimalizmus je pravidlom moderného dizajnu. Minimalizmus ale neznamená, že musíme byť obmedzený funkcionalitou, štýlom, alebo komfortom. Pri využití našich doplnkov si priestor v kúpeľní nielen skrášlite, ale dodáte mu aj praktickosť a jedinečnú efektivitu. V tomto článku Vám poskytneme niekoľko nápadov a inšpirácií ako moderne a štýlovo oživiť svoju kúpeľňu.

Nové dizajnové trendy v kúpeľni

Väčšina dnešných kúpeľní už pokladá teplú podlahu, ktorú možno dosiahnuť elektrickým podlahovým kúrením za samozrejmosť. Táto možnosť sa dá využiť aj pri navrhovaní dizajnového riešenia murovaných sprchovacích kútov. Ako doplnok vykurovania kúpeľní slúžia kúpeľňové rebríky, ktoré sú v súčasnosti nahradzované štýlovejšími variantami. Výborným riešením či už hlavného, alebo doplnkového kúrenia sú taktiež infrapanely, ktoré zaručujú nielen výhody infrakúrenia, ale svojim dizajnom spĺňajú požiadavky moderných trendov tejto doby.

Kráčajte s dobou a nechajte sa inšpirovať:

 

Ecosun  NATURAL 

ECOSUN NATURAL je nový dizajnový infrapanel, výzorovo  podobný prírodným materiálom. Oživí každý interiér a pri zakúpení doplnkových madiel  je vhodný do kúpeľní ako funkčný prvok. Určený je výhradne pre inštaláciu na stenu na šírku, alebo výšku vo zvislej polohe. Ponúkaný v piatich príjemných farbách, ktorý s určitosťou zakonponujete do každého interiéru.

 

 

 

Ecosun GS

Sklenené panely ECOSUN GS sú esteticky ojedinelé výrobky, ktoré spájajú úsporné infračervené vykurovanie s čistým dizajnom skla. Výrobca ich navrhol bez priznaného rámu, čím zvýraznil jeho jemnosť a eleganciu. Úchyty umožňujú inštaláciu panelov na stenu (zvislo), ale  aj na strop (vodorovne). Ponúkaný v rôznych farebných prevedeniach. Výhradne pre kúpeľne bol navrhnutý panel s príkonom 500 W, s možnosťou dodatočného osadenia nerezového madla.

 

 

 

Ecosun GR

Sklenený panel ECOSUN GR dodá Vašej kúpeľni výnimočný štýl. Infrapanel je určený k pevnej inštalácií  na stenu s možnosťou osadenia na výšku aj na šírku, vždy však vo zvislej polohe. Ak umiestnenie na stenu nie je možné, ponúka  ako jediný z radu ecosunov alternatívne riešenie, a to osadenie na podlahu prostredníctvom podpier. V ponuke je vo viacerých farebných prevedeniach: biela, žlto-zelená, červená, čierna, zrkadlo. Použitím držiaka z leštenej nerezovej ocele (jednoduché alebo dvojité madlo) sa štandardný panel GR zmení na elegantné a funkčné vykurovacie teleso.

 

 

Kúpeľňový rebrík

Kúpeľňový rebrík sa radí ako elegantný a vkusný prvok, dizajnom prispôsobený dnešným moderným trendom. Široká ponuka rôznych tvarov, farieb a veľkostí s istotou zaručí, že si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. 

Slúži nielen na vykurovanie, temperovanie, ale tiež ako praktický sušiak na bielizeň a uteráky. Súčasťou je vykurovacia tyč ukončená  vidlicou pre napojenie do elektrickej zásuvky. Ovládanie teploty dosiahneme nastavením intenzity kúrenia na integrovanej regulácii.

 

 

 

Vykurovacia fólia MHF

Elektrická vykurovacia fólia MHF  je jednoduchým, lacným a efektívnym riešením proti nežiadúcemu zahmlievaniu zrkadiel. Vyrába sa v štyroch veľkostiach so samolepiacou plochou, ktorá sa jednoducho nalepí na zadnú stenu zrkadla a pripojí sa na štandardné sieťové napätie. Komfort používania dosiahneme napojením na elektrický okruh osvetlenia, tak aby bola aktivovaná vždy, keď je svetlo zapnuté.