Naša cesta k elektrickému kúreniu

Naše osobné skúsenosti, ktoré nás priviedli k založeniu vlastnej firmy.

Naša cesta k elektrickému kúreniu

Cesta k vybudovaniu firmy, ktorá sa zaoberá elektrickým kúrením bola pre nás veľkou školou, pri ktorej sme nadobudli množstvo skúseností a zároveň sme mali možnosť na vlastnej koži si vyskúšať, že skutočne na Slovensku chýbala firma, ktorá by dokázala pokryť potreby zákazníka v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví, ktoré má čoraz viac priaznivcov v slovenských domácnostiach.

Roky 2007 – 2008 boli pre nás prelomovými, pretože sme sa rozhodli, že pri stavbe rodinného domu, si necháme zaviesť elektrické kúrenie. Hľadali sme firmu, ktorá by sa špecializovala na inštaláciu kúrenia, no nemali sme úspech. Využili sme dostupné zdroje na internete, konzultovali sme naše predstavy s rôznymi výrobcami elektrického kúrenia a naše sklamanie s poradenstvom v tejto oblasti podnietilo ideu, založiť si vlastnú živnosť zameranú na poskytovanie komplexných služieb v rámci elektrického kúrenia a vykurovania domácností elektrickou energiou.Naše problémy pri stavbe domu a inštalácii kúrenia len podporili naše plány na založenie živnosti, o to viac sa znásobili po svojpomocnom odstraňovaní technických problémov, ktoré sa vyskytli v súvislosti s domom a kúrením, čo nám prinieslo ďalšie skúsenosti. Ako zákazník sme na vlastnej koži zistili, že na slovenskom trhu chýba firma, ktorá by sa špecializovala na elektrické kúrenie (nie teplovodné kúrenie, realizované formou elektrokotla), nehovoriac o komplexných službách a poradenstve.

Rok 2009 sa stal pre nás zlomovým, naše počiatočné predstavy sa naplnili a založili sme si živnosť, ktorú sme v roku 2011 zmenili na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.)

Naša ponuka je produktovo veľmi pestrá. Spolupracujeme s firmami, ktoré ponúkajú vysokokvalitné výrobky. V ponuke môžete nájsť:


Dokážeme zabezpečiť elektrické kúrenie pre rozličné objekty:

Ponúkame aj ďalšie možnosti, ktoré poskytujú zákazníkom nadštandardné služby v oblasti elektrického kúrenia, no pre nás sú samozrejmou výbavou zahŕňajúcou oblasť elektrického vykurovania každej modernej domácnosti :

Prvotný cieľ spočívajúci v založení živnosti a adaptovaním sa na prostredie firiem zaoberajúcich sa elektrickým kúrením sme splnili, pričom sme prihliadali hlavne na spokojnosť našich zákazníkov. Neustále zdokonaľovanie v oblasti elektrického kúrenia, je pre  nás veľkou výzvou, stať sa jednotkou na trhu s elektrickým kúrením.

Od roku 2023 sme doplnili do ponuky klimatizácie a ich montáž.