Nový programovateľný konvektor Atlantic

Elektrický konvektor si získal obľubu u užívateľov vďaka svojej jednoduchej montáži, nenáročnej údržbe a hlavne dynamickému ohrevu, čo znamená, že na zvýšenie teploty v miestnosti potrebuje pomerne krátky čas. Je určený na vykurovanie rodinných domov, chát, bytov, kancelárií ale aj nebytových priestorov. Pre svoju dynamiku je vhodný aj do objektov s občasným, nepravidelným využívaním.

Nový programovateľný konvektor Atlantic

 

Programovateľný konvektor Atlantic F125 - D

Konvektor Atlantic  sa svojim dlhoročným pôsobením na trhu  radí medzi jednotku v pomere ceny a kvality. Keďže francúzsky výrobca kráča s dobou, prešiel konvektor modernizáciou a jeho dizajn bol upravený a funkčnosť  zdokonalená.

Ladnejšie krivky oblých tvarov, ovládací displej a biele farebné prevedenie je zárukou elegancie a jemnosti, ktorý s určitosťou zakomponujete do každého typu interiéru.

                                                    

Okrem príjemného a nerušivého dizajnu je prevratnou novinkou aj programovateľný elektronický termostat s presnosťou 0,1° C, čo je záruka nie len tepelného komfortu, ale aj možnosti úspory energií.

Podľa spôsobu využitia si každý užívateľ príde na svoje, pretože konvektor je možné prevádzkovať v 2 režimoch, a to v manuálnom alebo programovateľnom.

Manuálny režim- konvektor trvale udržuje nastavenú teplotu. Tento typ regulácie je vhodný skôr v prípade celodenného využívania objektu.

Programovateľný režim - konvektor udržuje teplotu podľa nastaveného programu. Je možné nastaviť až 3 časové rozsahy komfortnej teploty na každý deň v týždni. Mimo tieto časové rozsahy je udržiavaná útlmová teplota.

Vďaka programovaniu sa konvektor radí medzi úsporné topné telesá a na rozdiel od neprogramovateľných zdrojov dokáže ušetriť až 20 % energií.

Ovládací panel :

- zvýšenie a zníženie teploty ( od 7°C do 30 °C v ručnom režime ) 

- navigácia v menu

- potvrdenie

- vypnutie

- uzamknutie / odomknutie ovládania