Konvektor s ovládaním cez WiFi

Nikdy nebolo tak jednoduché si pred príchodom do objektu zvýšiť teplotu, alebo naopak v čase neprítomnosti znížiť, meniť režimy kúrenia, kontrolovať spotrebu a stav, a to všetko jednoducho cez aplikáciu vo Vašom mobile.

Konvektor s ovládaním cez WiFi

Internet sa stal naším každodenným pomocníkom a výnimkou už nie je ani možnosť zmeny teploty v miestnosti takýmto pohodlným spôsobom z akéhokoľvek miesta a v akýkoľvek čas.

Keďže je ovládanie kúrenia na diaľku  čoraz viac žiadané, výrobcovia preto uvádzajú na trh veľmi obľúbené konvektory so zabudovaným WiFi modulom. Do popredia uvádzame nórske konvektory špičkovej kvality s nadčasovým dizajnom, a to Adax Neo WiFi, prípadne Adax Clea WiFi.

Konvektory sú vhodné pre všetky typy objektov, nielen pre bytové jednotky, ale aj kancelárie, predajne, hotely, chaty, chalupy a pod.

Výhody ovládania cez Wifi:

  • vzdialené ovládanie konvektora pomocou mobilného telefónu, tabletu s pripojením na internet z akéhokoľvek miesta na svete,
  • aplikácia je prispôsobená pre iOS, Android a Windows Mobile operačné systémy v slovenskom jazyku,
  • v prípade poruchy internetu  sa konvektor ovláda cez digitálny termostat a udržuje teplotu,
  • možnosť vytvárať vlastné týždenné programy vykurovania a upravovať ich,
  • upozornenie v prípade poruchy, alebo zlyhania pripojenia internetu.

 

Montáž, umiestnenie a ovládanie :

 

Vyznačujú sa jednoduchou montážou s umiestnením na stenu. Nie je nutná špeciálna elektroinštalačná príprava, keďže sú vybavené vidlicou, stačí len zapojenie do funkčnej elektrickej zásuvky.

Konvektor so zabudovaným prijímačom je potrebné na záver  napojiť na domácu Wifi sieť a spárovať ho s mobilným telefónom. Takto je možné spárovať aj viac zdrojov na jednu aplikáciu a ovládať kúrenie v celom objekte jednotlivo pre každú miestnosť, čím zaručíme jeho ekonomickú prevádzku. 

 

 

Možnosť takejto regulácie Vám jednoznačne zaručí komfort, maximálnu kontrolu nad objektom a tiež výraznú úsporu energií.

Upozornenie:

Na ovládanie týchto inteligentných konvektorov nie je potrebná verejná/ statická IP adresa. V prípade výpadku internetu je kúrenie plne funkčné s obmedzením zmeny teploty, alebo akejkoľvek inej zmeny na diaľku. Kúrenie sa riadi posledným nastavením.