Panel GLOA AKU 500

akcia výpredaj
V predajni: 1 - 5 ks
273,00 € 198,00 € s DPH (165,00 € bez DPH)
ks

Kód: P1528
Šírka: 50 cm
Výška: 50 cm
Hĺbka: 7 cm
Hmotnosť: 12.5 kg
Príkon: 500 W
IP krytie: IP 24
Dĺžka vodiča: 1 m

Panel GLOA  AKU s akumuláciou tepla 500 W  - sivá farba

Výstavný  1  kus - funkčný, nepoužívaný,

                                - montážny rám je súčasťou panela,

                                - vidlica je súčasťou panela

 
Akumulačný panel so sálavou a konvekčnou zložkou

Je určený na inštaláciu na stenu. Vhodný pre miestnosti o veľkosti do 3 m2.

Moderné sálavé panely GLOA sú vybavené akumulačnou funkciou pre rýchly nárast teploty a dlhotrvajúce sálavé teplo v miestnosti. Technológia dokáže veľmi rýchlo navýšiť izbovú teplotu, pričom následné chladenie je pomalé. Panely GLOA vynikajú veľmi nízkou spotrebou elektrickej energie vďaka akumulácii tepla a presnej, zabudovanej regulácii s možnosťou programovania. 

Využitie sálavých panelov GLOA AKU

Sálavé panely GLOA s akumuláciou tepla sú univerzálne sálavé panely vhodné pre moderné bytové aj komerčné interiéry, či už je to podkrovie rodinných domov, moderné loftové byty, ale aj pre chaty a rekreačné zariadenia na celoročnú prevádzku. Sálavé panely je možné využívať ako hlavné vykurovanie alebo ako doplnkové vykurovanie v prechodnom období. Sú ideálnou možnosťou ako náhrada akumulačných pecí.

Inštalácia sálavých panelov GLOA AKU

Výhodou  sálavých panelov GLOA je jednoduchý, nerušivý moderný dizajn a inštalácia na stenu. Sálavý panel GLOA má programovateľnú reguláciu priamo na produkte – zabudovaný termostat. Teplotný rozsah je od 15 do 28 °C v intervale 0,5°C.

Vlastnosti sálavého panelu:
  • Denné a týždenné programovanie
  • Ovládanie termostu s displejom
  • Trojstupňová regulácia (komfort, eko – zníži spotrebu až o 21%, ochrana proti mrazu - aktivuje sa pri poklese teploty pod 7°C)
  • Detekcia otvoreného okna ( pri poklese teploty o 3°C počas 5 min. automaticky prestáva panel pracovať, funkčnosť panelu je obnovená po 15 min.)
  • Ľahká údržba bez prípravkov