Novinka na trhu – riadiaca jednotka BASE

Riadiaca jednotka BASE predstavuje revolučné a inteligentné riešenie pre Váš domov. Pomocou internetu ju môžete ovládať z akéhokoľvek miesta, cez mobil, tablet či notebook. Tento moderný systém ovládania a regulácie elektrického kúrenia prichádza na trh od slovenskej firmy.

Novinka na trhu – riadiaca jednotka BASE

Čo BASE  ponúka

Riadiť elektrické kúrenie cez webovú aplikáciu

  • Dokáže ovládať  elektrické vykurovacie zariadenia, ako je elektrické podlahové kúrenie, akumulačné pece, radiátory, konvektory, ale aj infrapanely pohodlne a jednoducho.

Možnosť nastaviť  jeden z troch režimov

  • Každá miestnosť vie mať pridelený jeden z troch režimov - manuálny, automatický a útlmový.
  • Manuálny režim slúži na nastavenie teploty užívateľom bez ohľadu na časové zmeny.
  • Požitie automatického režimu spočíva v striedaní nastavení rôznych teplôt a časových zmien.  BASE zároveň dokáže zaznamenať aj rozličné časové  a teplotné zmeny.
  • Útlmový  režim udrží teplotu na takej úrovni, aby neklesla pod úroveň, ktorú si určí majiteľ. 

 

Ovládanie ohrevu teplej vody cez internet

  • Pomocou pár jednoduchých krokov na internete je možné regulovať  a kontrolovať ohrev teplej vody rýchlo a ľahko, pričom sa dajú nastaviť rôzne teploty a časy.

Ovládanie jednoduchého alarmu riadiacou jednotkou

  • Napojenie pohybových senzorov na jednotku BASE funguje ako bezpečnostný prvok v domácnosti, ktorý počas neprítomnosti dokáže majiteľa upozorniť na nežiaduci pohyb v dome.

Nenákladné prevádzkovanie

  • Montáž  zariadenia, ale aj jeho údržba je veľmi jednoduchá. Veľkým pozitívom je, že BASE nefunguje na baterky, takže starostlivosť o zariadenie je minimálna.

Riešenie pre chalupy, domy a bytové priestory

  • Majitelia priestorov často riešia ako vzdialene regulovať a kontrolovať elektrické kúrenie.  Pre riadiacu jednotku BASE to nie je problém, keďže elektrické kúrenie sa ovláda cez internet.
  • Je možné zvoliť vykurovanie tzv. vykurovacích zón. Takto sa vykurovaný objekt rozdelí na zóny s rozdielnymi teplotami  a kúrenie je ekonomickejšie.  Vďaka tomu je vhodným riešením  aj pre objekty určené na prenájom.

Riadiaca jednotka BASE predstavuje produkt, ktorý sa neustále vyvíja, preto je možná jeho pravidelná aktualizácia a aplikácia nových funkcií. Neustále sa pracuje nielen s partnermi, ale najmä so zákazníkmi v snahe vyhovieť ich požiadavkám a potrebám.

Technické parametre

Rozmery:                           150 x 100 x 35 mm/410 g

Operačné napätie:           5 VDC

4x výstupné relé:              5A, 250 VAC

Farba:                                 čierna

Signalizačné diódy:          zelené

 

     

Používaním stránok prevádzkovateľa Soleya s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.