Pion Crystal TG

Infrapanel PION Crystal TG spája v sebe moderný dizajn a využitie nanotechnológie, čo z neho robí výnimočný a originálny výrobok.

Unikátna výhrevná vrstva "Thermo Glass Nano Energy" tvorená uhlikovými nanovláknami sa vplyvom prechodu elektrického prúdu zahrieva a spolu s jedinečnou, úplne priehľadnou keramickou vrstvou "Thermo Glass Infrared Ceramic"  zaisťuje vznik infračerveného žiarenia v dlhovlnovom pásme.

 

  1. Vysokopevnostné kalené sklo
  2. Vrstva "Thermo Glass Infrared Ceramic"
  3. Výhrevná vrstva "Thermo Glass Nano Energy"
  4. Vzduchová vrstva ako tepelná izolácia
  5. Vrstva odrážajúca infračervené žiarenie
  6. Vysokopevnostné kalené sklo
  7. Ochranná vrstva zosilujúca odraz infračerveného žiarenia

Samotný princíp vykurovania pomocou infračerveného žiarenia nie je nový. Skutočne inovatívne je až prepojenie niekoľkých unikátnych vlastnosti v rámci infrapanelu PION Crystal TG (Thermo Glass):

  • ideálna vlnová dĺžka 2 13 mikrometrov práve tento vlnový interval vychádza z biologickej podstaty človeka a jeho vnímania tepla, nakoľko človek sám teplo na týchto vlnových dĺžkách infračerveného žiarenia vyžaruje,
  • jedinečná technológia špeciálne vrstvy zaisťujú vysoké emisné hodnoty infračervených vĺn smerom "do miestnosti" a zároveň dokonalé odizolovanie konštrukcie "za sklom",
  • nízka a jednoduchá montáž - vďaka jedinečnej konštrukci a prepojeniu moderných technológií váži najvýkonnejší infrapanel z rady PION Thermo Glass s výkonom 1300 W len 9,7 kg.

Crystal TG04

285,00 €
Kód: 1150

Crystal TG06

305,00 €
Kód: 1679

Crystal TG10

405,00 €
Kód: P0954

Crystal TG13

445,00 €
Kód: 1261
Používaním stránok prevádzkovateľa Soleya s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.