Pion Thermo Glass

Infrapanel PION Thermo Glass spája v sebe moderný dizajn a využitie nanotechnológie, čo z neho robí výnimočný a originálny výrobok.

Unikátna výhrevná vrstva "Thermo Glass Nano Energy" tvorená uhlikovými nanovláknami sa vplyvom prechodu elektrického prúdu zahrieva a spolu s jedinečnou, úplne priehľadnou keramickou vrstvou "Thermo Glass Infrared Ceramic"  zaisťuje vznik infračerveného žiarenia v dlhovlnovom pásme.

 

  1. Vysokopevnostné kalené sklo
  2. Vrstva "Thermo Glass Infrared Ceramic"
  3. Výhrevná vrstva "Thermo Glass Nano Energy"
  4. Vzduchová vrstva ako tepelná izolácia
  5. Vrstva odrážajúca infračervené žiarenie
  6. Vysokopevnostné kalené sklo
  7. Ochranná vrstva zosilujúca odraz infračerveného žiarenia

Samotný princíp vykurovania pomocou infračerveného žiarenia nie je nový. Skutočne inovatívne je až prepojenie niekoľkých unikátnych vlastnosti v rámci infrapanelu PION Thermo Glass:

  • ideálna vlnová dĺžka 2 13 mikrometrov práve tento vlnový interval vychádza z biologickej podstaty človeka a jeho vnímania tepla, nakoľko človek sám teplo na týchto vlnových dĺžkách infračerveného žiarenia vyžaruje,
  • jedinečná technológia špeciálne vrstvy zaisťujú vysoké emisné hodnoty infračervených vĺn smerom "do miestnosti" a zároveň dokonalé odizolovanie konštrukcie "za sklom",
  • nízka a jednoduchá montáž - vďaka jedinečnej konštrukci a prepojeniu moderných technológií váži najvýkonnejší infrapanel z rady PION Thermo Glass s výkonom 1400 W len 9,7 kg.

PT04

280,00 €
Kód: P0952

PT06

300,00 €
Kód: P0953

PT10

400,00 €
Kód: P0954

PT13

440,00 €
Kód: P0955
Používaním stránok prevádzkovateľa Soleya s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.