Montáž konvektora Atlantic F 117-D

Priamovýhrevný konvektor Atlantic je určený k montáži na stenu v obytných priestoroch. Vďaka svojej dynamike je vhodný aj do priestorov s občasným a nepravidelným využívaním ako sú napríklad chaty.

Konvektor je určený k pevnej inštalácií na stenu s pripojením prívodného vodiča do inštalačnej krabice. Pripájací vodič môže a nemusí byť zakončený vidlicou. Závisí to od výrobnej šarže – určenej pre exportné trhy. Ak je vodič ukončený vidlicou, tá sa pri inštalácií odstráni, čo nie je dôvodom k strate záruky.  Súčasťou balenia je montážny rám.

Konvektor je výrobkom II. triedy, chránený proti striekajúcej vode s krytím IP 24. Ovládanie konvektora nesmie byť dosiahnuteľné z vane alebo sprchy. Pri inštalácií je potrebné dodržať odstupové vzdialenosti. Odstup spodnej hrany nesmie byť menší ako 12 cm. Odstup na stranu, napríklad k nábytku a smerom hore musí byť minimálne 15 cm.

        

Montáž pojazdných podpier a plastového úchytu

Atlantic ako prenosný konvektor

Z konvektora Atlantic sa dá veľmi ľahko vytvoriť prenosné vyhrievacie teleso a to dokúpením sady pojazdných podpier. Sada obsahuje podpery a plastový úchyt pre ľahkú a bezpečnú manipuláciu. V prípade použitia prenosných podpier sa nesmie nechať konvektor bez dozoru.

           


Súvisiace produkty

Atlantic F117-D 2000 W

104,99 €
Kód: 194

Atlantic F117-D 500 W

75,67 €
Kód: 188
Používaním stránok prevádzkovateľa Soleya s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.